Najlepsze sposoby na odzyskanie byłej

Wbrew pozorom nie ma jednej, najlepszej metody na odzyskanie byłej dziewczyny, bo wszystko sprowadza się do jej charakteru i sposobu rozstania. Ponadto prawdopodobnie w okresie rozstania lub zaraz po nim zostało popełnionych mnóstwo błędów, które mogą potencjalnie przekreślić szansę na odzyskanie byłej.

Błędy uniemożliwiające odzyskanie byłej

Mnóstwo błędów przekreśla szanse na powrót dziewczyny, mimo że na pierwszy rzut oka nie przypominają błędów. Chodzi między innymi o takie zachowania, jak:

– błaganie dziewczyny o powrót,
– zasypywanie byłej dowodami miłości,
– branie całej winy na siebie i przyrzekanie zmian.

Powyższe trzy błędy wyglądają całkiem normalnie i wielu facetów właśnie wpada w ich pułapkę, krótko po rozpadzie związku. Warto zauważyć, że tego typu zachowanie nie wiele zmienia, a często wręcz jeszcze bardziej odpycha dziewczynę, która się waha czy wrócić, czy też rozpocząć nowe życie z dala od byłego chłopaka.

Jak odzyskać byłą?

Należy pamiętać, że dziewczyny w życiu kierują się emocjami, dlatego też w nie najlepiej „uderzyć”, żeby zwiększyć swoje szanse na powrót byłej. Ponadto, kobiety często chcą silnych i niezależnych facetów, dlatego też przyznawanie się do winy i branie całej odpowiedzialności na siebie, je zniechęca. Jak więc odzyskacbyla.com.pl opinie? Postawić na dystans, przyjacielskie stosunki, ale jednocześnie udawać, że dla nas jest to etap skończony. Wtedy też wzbudzamy zazdrość, pokazujemy się jako silna jednostka oraz pozwalamy jej na wykonanie pierwszego kroku.