Hotele konferencyjne posiadające sale na wynajem w centrum Warszawy ( woj. mazowieckie )

Centrum Warszawy, to doskonała lokalizacja na zorganizowanie konferencji czy szkolenia. Jeżeli chcecie zobaczyć inne sale w tym rejonie, niż te opisane niżej, zerknijcie tu http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl

EY Academy Of Business
Lokalizacja: Lecha Kaczyńskiego 26, Warszawa,
Kontakt: 22 579 80 00,
22 701 00 00

W EY Academy Of Business znajduje się pięć sal, które idealnie nadają się do zorganizowania szkoleń czy konferencji. Sala żółta zmieści do dwustu dwudziestu osób, sala zielona i czerwona, przygotowana została na stu gości, niebieska i biała będzie świetna na organizację mniejszych spotkań do dwudziestu – dwudziestu pięciu gości.
Wszystkie sale zostały wyposażone w podstawowy sprzęt audiowizualny ale również w dodatkowy, wśród którego znajdziemy: duże ekrany, podwieszane projektory multimedialne, czy mikrofony. Sale dysponują również nagłośnieniem konferencyjnym jak również systemem transmisji tłumaczeń symultanicznych w podczerwieni.

Wszystkie sale z województwa mazowieckiego znajdziecie tu: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/

Studia Skandal
Lokalizacja: Sienkiewicza 4, Warszawa,
Kontakt: 691 237 263

Studio Skandal to trzy poziomy i jednocześnie trzysta metrów kwadratowych powierzchni. Na poziomie -1 znajduje się sala konferencyjna mieszcząca do stu osób. Została wyposażona w VIP Room oraz w toalety. Poziom 0, mieści główną salę z barem oraz szatnię, natomiast na pierwszym piętrze znajduje się antresola z widokiem na salę główną, która znajduje się na poziomie 0.
Wszystkie sale wyposażone w projektory Full HD. Sale są odpowiednio nagłośnione, a Studio Skandal jako jedyne w całej Warszawie ma wysoko kontrastowy ekran projekcyjny, który ma przekątną dwieście trzydzieści osiem cali.
Goście mogą korzystać z pełni wyposażonej kuchni oraz baru.

Mamaison Hotel Le Regina
Lokalizacja: Kościelna 12, Warszawa,
Kontakt: 22 531 60 00

W Mamaison Hotel Le Regina do dyspozycji gości zostały oddane dwie sale konferencyjne, które można ze sobą łączyć, uzyskując tym samym większą przestrzeń dla maksymalnie stu siedemdziesięciu osób. W budynku znajdują się też dwa apartamenty, w których można urządzić mniejsze spotkania biznesowe lub imprezy.
Organizatorzy mogą skorzystać z pomocy doświadczonego personelu oraz dla swoich gości zamówić pełny catering.